Close

25.08.2017

Розчин цементний

Розчин цементний

Розчин цементний

У нас ви можете купити розчин цементний. Наша компанія пропонує розчин цементний з доставкою по Львову і львівськй області.

Цементний розчин має кілька поширених назв: розчин кладки, будівельний розчин і штукатурний розчин. За своєю суттю все це одне і теж, просто має різні сфери застосування, тому можуть бути деякі відмінності в складі. Наприклад, розчин кладки повинен бути без великих включень в пісок і зерен щебеню. При виготовленні штукатурного розчину використовується тільки пісок меншого модуля крупності, не включаючи всяких камінчиків, черепашок і так далі.

При замовленні цементного розчину на заводі, ви повинні правильно визначити для якої саме роботи він необхідний. Це дозволить уникнути деяких неприємних ситуацій, які можуть з’явитися, коли будівництво вже буде завершено. Замовлення розчину вимагає гранично точної інформації: для яких робіт необхідний цементний розчин, його кількість, дата і місце для доставки. Залежно від ваших вимог, компанія зможе надати потрібний розчин високої якості в необхідні терміни.

Ціна та доставка узгоджується по телефону!