Close

25.08.2017

M200

Бетон марки М-200(В-15)

У нас ви можете купити бетон М-200(В-15). Наша компанія пропонує бетон М-200(В-15) з доставкою по Львову і львівськй області.

Бетон М200 б’є рекорди популярності на будівельних ринках Львова і всього регіону. І це не дивно: поряд з невисокою вартістю бетонної суміші, експлуатаційні характеристики бетону дозволяють використовувати його в самих різних галузях приватного та комерційного будівництва. Широкий діапазон застосування бетону обумовлений в першу чергу універсальним складом суміші. Пропорції цементу, дрібного і крупного заповнювача забезпечують показники міцності бетону, які підходять для створення конструкцій і споруд як цивільного, так і промислового призначення.
Клас бетону М200 класу В15, до якого відносять дану марку, має межу навантаження 196 кгс / кв. см . Такі навантаження допустимі в наступних областях будівництва:

  • виготовлення сходів, плит та блоків ФБС;
  • зведення підпірних стін
  • заливка довговічних бетонних підлог, доріжок і майданчиків (включаючи міські автостоянки);
  • створення бетонної основи під дорожнє покриття і безпосередньо дорожніх плит.

Поряд з підвищеною міцністю, збільшена і морозостійкість бетонної суміші, що дозволяє використовувати її на відкритому повітрі в місцевості з характерними перепадами температур.

Ціна та доставка узгоджується по телефону!